Urunler

Bizim Haberler

Bizim Haberler

Geri
Ülker Eksper, şeflere özel yeni lezzeti Ülker Bizim Krema'yı tanıttı Ülker Eksper, şeflere özel yeni lezzeti Ülker Bizim Krema'yı tanıttı
Ülker Eksper, şeflere özel yeni lezzeti Ülker Bizim Krema'yı tanıttı Ev dışı tüketim alanında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedefleyen Ülker Eksper, mükemmeli arayan şefler için geliştirdiği yeni ürünü Ülker Bizim Krema’yı sektör temsilcilerinin önemli isimleriyle buluşturdu. Ülker Eksper, mükemmeli arayan şeflere özel olarak geliştirdiği yeni ürünü “Ülker Bizim Krema”yı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Hotel’de düzenlediği özel etkinlikte tanıttı. Her biri kendi alanında bilinen şefler ve basın mensuplarından oluşan katılımcılar, düzenlenen Workshop’ta ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın Bizim Krema ile yaptığı birbirinden lezzetli menüleri tattı. Katılımcılar aynı zamanda Ülker Bizim Krema’nın performansını test etme şansı da elde etti. Süt ve bitkisel yağın mükemmel uyumu ile geliştirilen Ülker Bizim Krema, %32 yağlı, şeflerin beklediği kıvamda, sıcak ve soğuk uygulamalarda yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Ülker Bizim Krema, ısı ve aside dayanıklı, kesilme yapmayan, şeker içermeyen, çırpma uygulamasına uygun, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, sıcak uygulamalarda ideal kaplama özelliği ve lezzeti ile şeflerin yeni tercihi olacak. Ülker Eksper Hakkında Ülker Eksper, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Yıldız Holding şirketi olarak kuruldu. Ev Dışı Tüketimin profesyonellerine tedarik şirketi olarak hizmet veren Eksper, yapılanmasında başarı faktörünü dört temel öğeye bağlıyor; kalifiye insan kaynağı, güçlü markaları ile geniş ürün portföyü, müşteriye özel çözümler üretebilen inovasyon gücü ve güçlü lojistik ağı. Eksper; konusunda uzman, sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarını iyi bilen ve çözen güçlü bir ekip ile hizmet vermekte, perakende de uzmanlaşan ve büyük güce sahip olan Yıldız Holding şirketleri ile potansiyel ev dışı tüketim sektöründe sinerjili bir çalışma ortamı içinde hızla büyümektedir. Müşteri ihtiyaçlarını belirleyip, bu ihtiyaçlara göre üreticilere ürünler ürettirmekte ve müşteriyle buluşturmaktadır. Yeme-içme mekânları, eğitim kurumları-yurtlar, pastane, unlu mamüller, konaklama, yiyecek büfesi-kiosk, eğlence-kültür-sosyal aktivite merkezleri, hastane-sağlık kurumları, yemek hizmeti veren firmalar, askeri kuruluşlar, ulaşım gibi ev dışı tüketim noktalarına tedarik sağlayan Ülker Eksper, ürünlerini direkt üreticiler ile çalışarak ürettirmektedir. Ülker Eksper, ayrıca konusunda uzman uluslararası güçlü markaların da temsilciliğini alarak onlarla iş birliği içinde çalışmaktadır.
III. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın anasponsoru Ülker Eksper Pazarlama Müdürü Onur Moralar III. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın anasponsoru Ülker Eksper Pazarlama Müdürü Onur Moralar
III. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın anasponsoru Ülker Eksper Pazarlama Müdürü  Onur Moralar “Sözen Organizasyon tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Uluslar arası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda bir kez daha anasponsor olarak yer almaktan çok mutluyuz. Gastronomi dünyasının yukarı taşınmasına gönül veren Gökmen Sözen’e buradan tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz. Biz bu yıl organizasyonda yıla damgasını vuran süt ve bitkisel yağlı kremamızı ve çikolata dünyamızın leziz ürünlerini değerli katılımcılarla buluşturmayı hedefledik. Son derece başarılı bir organizasyon gerçekleşiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”
20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında, CNR Expo’da yer alan Ev Dışı Tüketim fuarındaydık. 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında, CNR Expo’da yer alan Ev Dışı Tüketim fuarındaydık.
20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında, CNR Expo’da yer alan Ev Dışı Tüketim fuarındaydık. 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında, CNR Expo’da yer alan Ev Dışı Tüketim fuarındaydık. Ülker Eksper olarak birbirinden lezzetli ve yenilikçi Eksper lezzetlerini birlikte deneyimledik, lezzetimize sizleri de ortak ettik.