Urunler

Bizim Haberler

Bizim Haberler

Geri
Ülker Eksper ve Annaçlar Gıda işbirliği kutlama etkinliği 17 Nisan 2014 de Bursa’da düzenlendi. Ülker Eksper ve Annaçlar Gıda işbirliği kutlama etkinliği 17 Nisan 2014 de Bursa’da düzenlendi.
Ülker Eksper ve Annaçlar Gıda işbirliği kutlama etkinliği 17 Nisan 2014 de Bursa’da düzenlendi.

17 Nisan 2014 tarihinde düzenlenen etkinlik ile Ülker Eksper ve Annaçlar Gıda güçlü işbirliğine adım attılar.

Ev Dışı Tüketim sektörünün lider şirketlerinden ÜLKER EKSPER GIDA ve Güney Marmara Bölgesinin en büyük satış, dağıtım ve pazarlama şirketi ANNAÇLAR GIDA’nın beraber düzenlediği etkinliğe, Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Bursa Gıda Mühendisleri Odası, Bursa Yemek Sanayicileri Derneği, Bursa Aşçılar Derneği, Bursa Tüm Aşçılar Derneği ile yöredeki seçkin otel, yemekhane, restaurant, cave ve pastanelerinden oluşan beş yüze yakın misafir katıldı. “Beraberliğimiz Bir Bahar Şenliği” teması altında düzenlenen etkinlik de Eksper Gıda şef ve ustaları tarafından yapılan birbirinden lezzetli yiyecekler misafirlere ikram edildi. Etkinlik, birbirinden zengin hediyelerin olduğu çekilii ve sürprizlerle dolu dakikalar ile tamamlandı.

Ülker Eksper Gıda EDT EXPO 2014 Fuarı'ndaydı... Ülker Eksper Gıda EDT EXPO 2014 Fuarı'ndaydı...
Ülker Eksper Gıda EDT EXPO 2014 Fuarı'ndaydı...

Güçlü markaları ve üstün hizmet anlayışı ile ev dışı tüketim sektörünün lider şirketlerinden Ülker Eksper Gıda, 27 - 30 Mart 2014 tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen EDT EXPO Fuarı’na katıldı. Sektörün gelişimi ve bilinirliliğinin artmasına yönelik planlanan bu fuarda, Ülker Eksper’in renkli ve keyifli standı ilgi çekti. Pastacılık ve Aşçılık bölümlerinin zengin gösterileri ve demolarının, mükemmel lezzetleri ile güçlenen stant, ziyaretçi akınına uğradı.

Ülker Eksper sponsorluğunda gerçekleşen ve pastacılık duayenlerinin jüri olarak yer aldığı Gastrobosphorus Pastacılık, Çikolata ve Unlu Mamuller Yarışması da EDT EXPO Fuarı’nın dikkat çeken etkinliklerinden biri oldu. Ülker Eksper Gıda’nın ürünleri ile hazırlanan “Anadolu’nun Sır Lezzetleri" temalı pasta, çikolata ve unlu mamuller yarıştı.